KONST / Litografier / Färglitografi 12746480
nr 1274 6480
Roland Bierge
(1922-1991), Frankrike
Färglitografi, "Parkträd". Signerad, numrerad 72/150. Motivet: 45x57 cm
Roland Bierge, fransk bildkonstnär född 1922, död 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:48:53
8/9 22:24:18